Sdružení otevřených srdcí

O SPOLKU

Náš spolek je nezisková organizace se sídlem v Jirnech u Prahy. Byl založen roce 2013 a působí rovněž pod názvem SOS Jirny.

Cílem spolku je propagace hodnot lidství a společenských ideálů, podpora mezilidské sounáležitosti a také odpovědnosti člověka za svůj život a za životní prostředí.

Pořádáme kulturní, společenské a komunitní akce. Příměstská satelitní oblast kolem Prahy totiž přináší řadu výzev. Vykořenění lidí, zánik tradic, člověku podřízená krajina, a to je jen malá část témat, které dávají naší práci smysl. Idealismus a nadšení jsou pak v této práci motorem. O dobré mezilidské vztahy a místo, kde člověk žije, se určitě vyplácí vždy pečovat.

A co přesně ve spolku děláme?

Provozujeme kulturní centrum Kvapík U Antošů, kde se odehrává významná část kulturních a společenských akcí. Pořádáme zajímavé přednášky, koncerty, spolupořádáme tradiční Májové slavnosti, provozujeme biograf. Našimi hosty v obci byli např. Lucie Bílá, Ondřej Havelka, Hana Zagorová, Petr Janda, Karel Schwarzenberg, Rudolf Desenský, Zbygniew Czendlik, Zdeňka Pohlreichová a mnoho jiných inspirativních osobnosti. Celkem se ročně podílíme nebo spolupodílíme na téměř 40 akcích. 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu

Adresa spolku

Sdružení Otevřených Srdcí, z.s.
IČ: 01798693
Brandýská 166, Jirny, 250 90

Bankovní účet
260607167 / 0300

Kontaktujte nás

Telefonní číslo
+420 602 353 757
e-mail 
sdruzeni@otevrenasrdce.cz
facebook
facebook.com/sosjirny/

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu