DĚTI DOMA DNES... A co s tím?

02.04.2021

... zněl název besedy s MUDr. Tomášem Karhanem, která se uskutečnila ve středu 31. března na Kvapíku.

Poprvé online, poprvé živý stream přes Youtube, poprvé bez Vaší osobní přítomnosti v sále. Vládní opatření proti šíření covidu nás všechny staví do nových, nečekaných situací a je jen na nás, jak se k nim postavíme a co si z nich vezmeme.

Kvapík na dlouhou dobu osiřel a my jsme řešili, jak využít jeho potenciál i v době, která není nakloněna pořádaní kulturních akcí. Nezbývalo než se naučit něco nového a využít zkušeností těch, kteří již vyšlapali virtuální cestičku kultuře do našich domovů, když nemůžeme my za ní.
A tak jsme Kvapík vyslali do světa živých online vysílání.

Věříme, že jste si z besedy s panem doktorem Karhanem odnesli to, co jste očekávali a možná i něco navíc. Děkujeme paní doktorce Nové, výborné moderátorce debaty, a dík patří samozřejmě i hlavnímu aktérovi, který se s námi podělil o své zkušenosti z praxe celostní medicíny a homeopatie. 

Pokud jste přenos nestihli sledovat živě, můžete jej zhlédnout zde ze záznamu: https://www.youtube.com/watch?v=uB5o_J9oO1A

Jsme moc rádi, že se tato premiéra obešla bez větších technických problémů a věříme, že se podařilo přenést příjemnou atmosféru z Kvapíku i do Vašich domovů.
Velmi nás potěšila reakce samotného hosta a dovolujeme si z ní zde část citovat: "...Včera jsem byl v Jirnech s takovým on line povídáním. ... Byla to čirá radost být tam v přímém přenosu."
Snad se zmiňovaná radost dostala až k Vám. Těšíme se na brzké (ať už osobní či virtuální) setkání s Vámi. 

Za Sdružení otevřených srdcí

Lucie Jirásková